Czy słyszeliście kiedyś o Neuroafirmacjach?...
Komentarze: 0
Neuroafirmację to są pytania do siebię kierowanę w stylo np:Jak bym się czuł/czuła,Gdybym wiedział/wiedziała,że jestem w posądku?
Neuroafirmacje są do Pozytywne pytania aby omioć Umysł swiadomy by prosta dostały sie do podświadomości.
A Umysł świadomy i Umysł POdświadomy
Na stronię http://neurointuicja.pl/neuroafirmacje/
Neuroafirmacje to zdania afirmujące w formie pytań.
Dlaczego?
Według moich doświadczeń w ten sposób można o wiele skuteczniej wykorzystać wiedzę o właściwościach umysłu do kreowania stanów psychofizycznych. W tym przypadku sposób formułowania pytania oraz jego treść pobudza organizm do dostarczenia sprzyjających i pozytywnych emocji czy uczuć.
Mózg nie rozróżnia tego, co dzieje się w naszej wyobraźni od tego, co dzieje się naprawdę, dlatego możemy wykorzystać tę właściwość w świadomym nakierowaniu umysłu wykorzystując pytania – Neuroafirmacje.
Dzięki zdolności umysłu do wykonywania zadań, jakie będą mu zlecone – on wpływa na nasze ciało (uwalnia „dobre” hormony) i dostarcza wielkiej dawki „pozytywnych” uczuć i emocji.
Kiedy umysł będzie często stymulowany Neuroafirmacjami dojdzie (wg mojej teorii) do nasycenia organizmu takimi hormonami „szczęścia”, które spowodują zmianę sposobu postrzegania rzeczywistości, siebie samego oraz życia po prostu.
Neuroafirmacja różni się ,i to zasadniczo. od klasycznej afirmacji, dlatego, że tutaj umysł świadomy i podświadomy przestaje stwarzać już bariery „niezgody” i „oporu” przed przyjęciem pozytywnego stwierdzenia. Neuroafirmacjne pytanie, którego celem jest przeprogramowanie podświadomości dla podniesienia jakości życia na lepszą, po prostu kieruje uwagę na pozytywne korzyści, jakie płyną z odpowiedzi.
Inaczej mówiąc nasz umysł jest już bezpośrednio ukierunkowany na dostarczenie stanu poprawiającego kondycję emocjonalną i psychiczną. Dzięki temu treści szybciej zapadają w umyśle podświadomym i patrząc na doświadczenie moje i osób, z którymi pracuję, zmiana na lepsze dokonuje się znacznie, znacznie szybciej!
copyright by Łukasz Gątnicki 2013
Dodaj komentarz